دکلره بدون آسیب و سوختگی مو

داشتن موهای بلوند پلاتینی سالهاست طرفدارانی زیادی دارد. با این حال، بسیاری از افراد هنوز جسارت استفاده از این رنگ مو را ندارد. در این فرایند اگر دکلره به درستی انجام نشود، می‌تواند خطرات زیادی را به همراه داشته باشد. باید به خاطر داشته باشید استفاده از مواد شیمیایی برای پوست و مو بسیار خطرناک است و باید با احتیاط انجام شود. برای داشتن موهای بلوند و لذت بردن از آنها بدون ایجاد آسیب راه حلی وجود دارد. شما باید این کار را در یک سالن حرفه‌ای با رنگ موی حرفه‌ای انجام دهید. با مطالعه ادامه مطالب می‌توانید با راه حل جادویی ما آشنا شوید.

چرا دکلره باعث سوختگی مو و یا پوست سر می‌شود؟

چرا دکلره باعث سوختگی مو و یا پوست سر می‌شود؟

دکلره مو از ترکیبی از مواد شیمیایی (آمونیاک و پراکسید هیدروژن) ساخته شده است. درصد مواد شیمیایی در دکلره مو بسیار کمتر از محصولات تمیزکننده خانگی با همان مواد است. علاوه‌براین، تمام دکلره‌های مو باید برای اطمینان از ایمنی روی پوست تست شوند. استفاده حرفه‌ای از دکلره برای سفید کردن مو بی‌خطر است.

بهترین روش دکلره بدون آسیب و سوختگی مو

هنگام دکلره کردن مو چندین عامل به طور همزمان درگیر هستند؛ پودر دکلره، اکسیدان، مهارت آرایشگر و معجزه‌گر ما محصولات اولاپلکس. یک آرایشگر خوب علاوه بر اینکه می‌داند از چه موادی بایستی استفاده نماید، جنس موی شما و مدت زمان ماندن مواد را نیز در نظر می‌گیرد تا بهترین نتیجه را برایتان رقم بزند.

استفاده از پودر دکلره و اکسیدان مناسب

استفاده از پودر دکلره و اکسیدان مناسب

پودرهای دکلره و اکسیدان مدل‌ها و برندهای مختلفی دارند اما سالن زیبایی شاپرک در تلاش است تا بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات را استفاده کرده تا مشتریان عزیز ما از هرگونه آسیب محفوظ باشند. پودرهای دکلره رنگ‌‍های مختلف سفید، آبی، بنفش و مشکی دارند که هر کدام از این موارد ویژگی‌های خاص خود را دارند. در این بین پودر دکلره آبی و سفید از همه متداول‌تر هستند. پودر آبی قوی‌تر بوده و برای موهای ضخیم‌تر و تیره‌تر مناسب است، در حالی که پودر دکلره سفید ملایم‌تر بوده و برای موهای روشن‌تر و نازک‌تر مناسب است.

تمام تلاش ما در سالن شاپرک بر این است که پودر و مواد مناسب موی شما را برایتان انتخاب کرده تا موهای شما از هرگونه آسیب به دور باشند. اکسیدان‌ها نیز درصدهای مختلفی دارند از 6% تا 12% که برای دکلره موها اغلب از اکسیدان 12% یا 9% استفاده می‌شود. همچنین تلاش ما بر این است که اکسیدان مناسب موی شما را برایتان انتخاب کرده تا آسیبی به موهایتان نرسد.

مهارت آرایشگر

مهارت آرایشگر

مهارت آرایشگر در دکلره موها بدون شک مهم‌ترین عامل موثر بر یک دکلره زیبا و بدون آسیب است. یک آرایشگر ماهر حتی با حداقل امکانات و زمان‌بندی درست و توجه به نکات مختلف مثل جنس موی فرد می‌تواند بهترین نتیجه را برای فرد رقم بزند. رنگ کارهای سالن زیبایی شاپرک با بهره‌مندی از تجربه بالا و شرکت در دوره‌های سالانه رنگ مو، آگاهی کامل از روند دکلره کردن موها را دارند و می‌توانند بدون هیچ آسیبی موهای شما را تا روشن‌ترین پایه دکلره نمایند.

استفاده از محصولات اولاپلکس برای پیشگیری از آسیب دیدن مو

استفاده از محصولات اولاپلکس برای پیشگیری از آسیب دیدن مو

تکنیک اولاپلکس به رنگ مو اجازه می‌دهد بدون آسیب زدن به مو باعث درخشندگی شگفت‌انگیز موها شود. اولاپلکس از یک فرایند سه مرحله‌ای برای ترمیم پیوندهای شکسته استفاده می‌کند تا پس از دکلره موها سالم‌تر از همیشه برگردند. اولاپلکس با تمام مواد دکلره و لایتنر از جمله پودر، خاک رس، کرم و روغن سازگار است.

اولاپلکس محصولات متنوعی دارد اما برای جلوگیری از آسیب ناشی از دکلره از محصولات اصلی استفاده می‌شود. محصول شماره یک را می‌توان در داخل ترکیب رنگ هم استفاده کرد تا پیوندهای موجود در موها را اصلاح کند. پس از هر بار استفاده از لایتنر با اولاپلکس آن را با شامپو شستشو می‌دهیم و با اولاپلکس شماره دو حداقل به مدت ده دقیقه ادامه می‌دهیم. این مرحله اختیاری نیست. اولاپلکس شماره دو به ترمیم موها ادامه می‌دهد. این مرحله برای رسیدن بهترین نتیجه ضروری است.

اولاپلکس شماره سه مانند یک نرم کننده عمل می‌کند و می‌توان آن را بعد از دو محصول اول روی موها استفاده کرد. ده دقیقه روی موها می‌ماند و سپس موها آبکشی می‌شوند. بهتر است اولاپلکس را قبل از رنگ کردن انجام دهید، سپس از اولاپلکس شماره چهار و نرم کننده استفاده کنید. این کار باعث می‌شود موهای شما سالم و قوی باشند و از آسیب به موها جلوگیری می‌کند. درمان اولاپلکس تضمین می‌کند که مشکلی برای موهای شما رخ نمی‌دهد و حتی نسبت به قبل سالم‌تر و درخشان‌تر به نظر می‌رسند.

قیمت دکلره بدون آسیب و سوختگی

دکلره بدون آسیب به مو، وظیفه سالن ماست و برای رضایت مشتریان خود ما همواره از بهترین و با کیفیت‌ترین مواد ممکن استفاده می‌کنیم. از این‌رو، هزینه دکلره تنها به جنس، بلندی و حجم موی  شما بستگی دارد اما اگر علاقه‌مند هستید که از خدمات اولاپلکس تراپی ما نیز استفاده نمایید، بایستی هزینه آن را نیز در نظر بگیرید. قیمت دکلره بدون آسیب به مو علاوه‌بر عوامل ذکر شده به مهارت و توانمندی آرایشگر و همچنین به موقعیت مکانی سالن زیبایی نیز موثر است.

سخن پایانی

دکلره بدون آسیب یکی از مهم‌ترین نکات رنگ مو است که علاوه بر زیبایی نتیجه نهایی، نشان دهنده مهارت آرایشگر نیز می‌باشد. از این‌رو، ما در سالن زیبایی شاپرک تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بهترین روش‌ها را برای دکلره و رنگ بدون آسیب به شما عزیزان ارائه دهیم. اولاپلکس تراپی یکی دیگر از خدمات ماست که باعث می‌شود تا از آسیب دکلره مو کاسته شده و در نهایت موهایی درخشان و زیبا داشته باشید. برای مطرح کردن سوالاتتان با ما و رزرو نوبت دکلره موهایتان با ما در تماس باشید. موهای زیبا و درخشان و رنگ موهای متنوع حق شماست پس این فرصت را از دست ندهید.

سوالات پرتکرار

چند بار در یک روز می‌توان موها را دکلره کرد؟

اگر دکلره مو به طور دقیق، با رعایت تمامی نکات و با مهارت کامل صورت گیرد در بار اول نتیجه دلخواه را به شما خواهد داد. به طور کلی توصیه می‌شود که بیشتر از دوبار دکلره صورت نگیرد.

چه مدت طول می‌کشد تا دکلره بر روی موها اثر کند؟

مدت زمان اثر دکلره بر روی موها به جنس مو و شماره اکسیدان شما بستگی دارد؛ اما بهتر است که خفیف‌ترین حالت دکلره نیز بیشتر از 45 دقیقه روی موهایتان نماند.

دکلره کردن چه رنگ موهایی زمانبر و دشوار است؟

دکلره کردن موها برای مشکی پرکلاغی و شرابی زمانبر و دشوارتر از دیگر رنگ موهاست.

آیا میتوان با اولاپلکس دو بار در یک روز موها را دکلره کرد؟

دکلره یک ماده شیمیایی بسیار خشن است و نباید بیش از یک بار در روز استفاده شود.

هر چند وقت یکبار باید از اولاپلکس برای موهای دکلره استفاده کرد؟

بهتر است برای موهای رنگ شده هفته ای یکبار استفاده شود. اگرچه ممکن است موهای شما سالم، رنگ شده و دکلره به نظر برسند اما به طور پیش فرض ساختار آن را به خطر می‌اندازد.

آیا اولاپلکس3 برای مدت طولانی‌تری باقی می‌ماند؟

OLAPLEX N. °0 و OLAPLEX N. °3 می‌توانند برای مدت طولانی‌تری باقی بمانند. با این حال اثر بخشی بعد از 30 تا 45 دقیقه یا زمانی که مو خشک است کاهش می‌یابد.

آیا می‌توان در مواد دکلره از واریاسیون استفاده نمود؟

خیر، واریاسیون را بعد از دکلره کردن به جهت از بین بردن زردی یا قرمزی مو استفاده می‌کنند.

ارتباط با سالن زیبایی شاپرک

مقالات مرتبط

تماس با ما