سالن زیبایی در محله شریف، طرشت و تیموری

سلامت، درخشندگی و زیبایی پوست و مو برای بانوان ایرانی اهمیت بسیاری دارند. از این رو همه‌ی خانم‌ها دوست دارند برای دریافت خدمات زیبایی به بهترین آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی مراجعه کنند. سالن زیبایی شاپرک یکی از بهترین سالن‌های زیبایی در غرب تهران و واقع در ستارخان است. این سالن زیبایی با همکاری آرایشگران با تجربه و ماهر خدمات متنوعی در زمینه پوست و مو ارائه می‌دهد. سلامت مشتریان و رضایت آن‌ها همواره اولویت اصلی زیباکده شاپرک می‌باشد به همین دلیل تمامی مواد مورد استفاده در این سالن، از بهترین و با کیفیت‌ترین مواد موجود هستند.

نزدیک بودن و دسترسی آسان به این سالن زیبایی از محله شریف و طرشت و خیابان تیموری باعث شده بسیاری از ساکنان این محله‌ها آرایشگاه شاپرک را برای دریافت خدمات زیبایی انتخاب کنند.

خدمات سالن زیبایی شاپرک

سالن زیبایی شاپرک خدمات متنوع زیبایی و مراقبتی ارائه می‌دهد:

و گزینه‌های متنوع دیگری که همه می‌توانند به زیبایی و سلامتی پوست و موی شما کمک کنند.

آدرس و راه‌های ارتباطی با سالن زیبایی شاپرک

ستارخان، خیابان برادران توکلی، کوچه آقایی راد، پلاک ۲۱ واحد

محله شریف

سالن زیبایی در محله شریف

سالن زیبایی در محله شریف

دیگر سالن‌های زیبایی و آریشگاه‌های محله شریف عبارتند از:

  • سالن زیبایی رویا شو
  • سالن زیبایی کیانا

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک

محله شریف در محدوده‌ی مرکز شهر قرار دارد. بزرگراه شیخ فضل الله در شمال آن، بزرگراه یادگار امام در شرق آن و خیابان آزادی نیز در جنوب آن قرار دارد. برای رفتن به سالن زیبایی از محله شریف هم می‌توانید از اتوبوس استفاده کنید و هم مترو. در شمال این محله می‌توانید از اتوبوس‌های واقع در بزرگراه شیخ فضل الله (خط 355) استفاده کنید. پس از سوار شدن، در ایستگاه تهران ویلا پیاده شوید و ادامه مسیر را پیاده تا سالن زیبایی طی کنید. اگر به بزرگراه شیخ فضل الله نزدیک نیستید می‌توانید ابتدا با اتوبوس خط 293 واقع در خیابان تیموری بالاتر از میدان حسینی، ابتدا خود را به شیخ فضل الله رسانده و سپس ادامه مسیر را همانطور که گفته شد طی کنید.

می‌توانید از مترو دانشگاه شریف هم استفاده کنید که در خیابان تیموری بالاتر از میدان حسینی قرار دارد. ابتدا خود را به مترو صادقیه برسانید و پس از آن سوار اتوبوس خط 372 (پایانه صادقیه-میدان ولیعصر) شوید و در ایستگاه پل ستارخان پیاده شوید. در صورتی که نزدیک خیابان آزادی هستید از ایستگاه مترو حبیب الله هم می‌توانید استفاده کنید تا به صادقیه برسید و ادامه راه را طبق مسیر قبل تا آرایشگاه پیش بروید.

محله طرشت

سالن زیبایی در طرشت

سالن زیبایی در طرشت

دیگر سالن‌های زیبایی در محله طرشت عبارتند از:

  • سالن زیبایی دماوندی
  • سالن زیبایی تارا
  • آرایشگاه زنانه کیانا

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از محله طرشت

محله طرشت از غرب به بزرگراه جناح و میدان آزادی، از شمال به بزرگراه شیخ فضل الله و جنوب آن به خیابان آزادی دسترسی دارد. جهت رفتن به آرایشگاه در بخش شمالی طرشت نزدیک ترین ایستگاه اتوبوس، ایستگاه تیموری خط 355 (پایانه آزادی-میدان هفت تیر) می‌باشد که در بزرگراه شیخ فضل الله قرار دارد. پس از سوار شدن در ایستگاه تهران ویلا پیاده شوید و به سمت آرایشگاه پیاده حرکت کنید. در بزرگراه جناح هم می‌توانید از اتوبوس اول جناح خط  370 (فرودگاه مهرآباد-میدان ونک) استفاده کرده و تا ایستگاه تیموری بروید، دوباره سوار اتوبوس خط 355 (پایانه آزادی-میدان هفت تیر) شوید و در تهران ویلا پیاده شوید.

اگر هم با مترو راحت‌تر هستید می‌توانید از ایستگاه مترو دکتر معین در خیابان آزادی استفاده کنید و به سمت صادقیه بروید. از آنجا دوباره سوار اتوبوس‌های پایانه شوید و به سمت ستارخان بروید.

همچنین می‌توانید با خودرو ابتدا به سمت بلوار شهید صالحی رفته، سپس به سمت شرق مسیر خود را ادامه دهید تا به همایونپور برسید. سپس خیابان‌های همایونپور، خارک، نرگه‌ای و توکلی را طی کنید و وارد آقایی راد جایی که سالن زیبایی قرار دارد شوید.

خیابان تیموری

سالن زیبایی در خیابان تیموری

سالن زیبایی در خیابان تیموری

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک

خیابان تیموری جزو محله شریف می‌باشد که از خیابان آزادی شروع شده و تا بزرگراه شیخ فضل الله ادامه پیدا می‌کند.

در صورتی که نزدیک خیابان آزادی هستید می‌توانید از طریق ایستگاه مترو شادمان خود را به صادقیه برسانید. پس از آن، از پایانه اتوبوس مترو صادقیه استفاده کنید و خود را به پل ستارخان برسانید. با کمی پیاده روی به سالن زیبایی خواهید رسید. در صورتی که نزدیک مترو دانشگاه شریف هستید طبق مسیر قبلی پیش بروید.

در بزرگراه شیخ فضل الله ایستگاه اتوبوس تیموری قرار دارد. پس از یک ایستگاه در تهران ویلا پیاده شوید و به سمت آرایشگاه پیاده حرکت کنید.

در صورت استفاده از خودرو، در هر کجای خیابان تیموری هستید ابتدا به سمت بزرگراه شیخ فضل الله بروید. سپس شیخ فضل الله را به سمت شرق حرکت کنید تا به ستارخان برسید. وارد خیابان توکلی شده، در نهایت وارد کوچه آقایی راد شوید تا سالن زیبایی شاپرک را ببینید.

ارتباط با سالن زیبایی شاپرک

مقالات مرتبط

تماس با ما