بهترین آرایشگاه در خیابان شادمهر (شادمان)‌، خیابان زنجان و بهبودی

سالن زیبایی شاپرک با بهره‌گیری از جدیدترین تکنیک‌های آرایشی، احیا و رنگ و لایت مو، به عنوان یکی از بهترین سالن‌های زیبایی غرب تهران شناخته می‌شود. سالن شاپرک در محله ستارخان واقع شده است که یکی از محبوب‌ترین مناطق غرب تهران است و دسترسی خوبی به تمامی اتوبان‌های مهم تهران و خیابان‌های اصلی و مهم غرب دارد. کیفیت بالا، تجهیزات مدرن و تجربه‌ی چندین ساله آرایشگران زیباکده شاپرک باعث شده است تا محبوبیت این سالن زیبایی روز به روز افزایش یابد. در این مرکز تمامی خدمات بر اساس متد‌های روز دنیا ارائه می‌شوند. ما مشتاق حضور شما عزیزان در سالن زیبایی شاپرک هستیم.

خدمات سالن زیبایی شاپرک

خدمات سالن زیبایی شاپرک شامل مراقبت پوست و مو، احیای مو و رنگ و لایت مو می‌باشد و ریز این خدمات به شرح زیر است:

و ده‌ها خدمات مراقبتی و آرایشی دیگر که با کیفیتی خارق العاده به شما عزیزان ارائه می‎‌گردد.

آدرس و راه‌های ارتباطی با سالن زیبایی شاپرک

ستارخان، خیابان برادران توکلی، کوچه آقایی راد، پلاک ۲۱ واحد

خیابان شادمهر (شادمان)

آرایشگاه‌های خیابان شادمهر (شادمان)

آرایشگاه‌های خیابان شادمهر

سالن‌های زیبایی فعال در خیابان شادمهر (شادمان) عبارتند از:

  • سالن زیبایی سمیه بانو
  • سالن شادمان
  • آرایشگاه زنانه اسطوره زیبایی

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از خیابان شادمان

خیابان شادمهر (شادمان) خیابان اصلی محله شادمان یا شادمهر می‌باشد که جنوب آن از خیابان آزادی شروع شده و تا ستارخان ادامه می‌یابد.

متاسفانه در طول خیابان شادمهر حمل و نقل عمومی برای رفتن به آرایشگاه نیست. اگر مشکلی با پیاده روی ندارید می‌توانید با حدود 1 کیلومتر پیاده روی خود را به سالن زیبایی شاپرک برسانید. در صورتی که نزدیک خیابان آزادی هستید هم می‌توانید از مترو شادمان استفاده کنید. به این ترتیب که ابتدا وارد خط 2 مترو شده و به سمت صادقیه بروید. در ایستگاه صادقیه پیاده شده. سپس از طریق اتوبوس‌های پایانه صادقیه به سمت ستارخان بروید.

با خودرو هم می‌توانید از دو مسیر برای رفتن به آرایشگاه استفاده کنید. اگر به بزرگراه یادگار امام نزدیک هستید وارد آن شوید. به سمت شمال حرکت کنید و سپس وارد شیخ فضل الله شوید. سپس وارد کنارگذر شیخ فضل الله شده و خیابان‌های همایون پور، خارک، نرگه‌ای، دهقان و توکلی را طی کنید و وارد کوچه آقایی راد شوید. همچنین اگر نزدیک ستارخان هستید، ستارخان را به سمت غرب حرکت کنید و وارد توکلی و سپی آقایی راد شوید.

خیابان زنجان

بهترین آرایشگاه در خیابان زنجان

بهترین آرایشگاه در خیابان زنجان

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از خیابان زنجان

خیابان زنجان به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است که شمال آن در محدوده‌ی شادمهر (شادمان) قرار دارد و جنوب آن نیز جزو خیابان‌های محله زنجان می‌باشد.

نزدیک ترین ایستگاه اتوبوس به شما در زنجان شمالی، در خیابان ستارخان قرار دارد. به سمت ستارخان بروید و از ایستگاه اتوبوس خط 372 استفاده کنید و در برق آلستوم پیاده شوید. در جنوب خیابان زنجان می‌توانید از یکی از 2 ایستگاه مترو دکتر حبیب الله یا شادمان مسیر خود را به سمت سالن زیبایی شروع کنید. در صادقیه پیاده شوید و با استفاده از اتوبوس‌های پایانه مترو صادقیه-میدان ولیعصر خود را به پل ستارخان برسانید. بعد از پیاده شدن با کمی پیاده روی به سمت کوچه آقایی راد به آرایشگاه خواهید رسید.

در صورت استفاده از خودرو اگر به خیابان زنجان شمالی نزدیک‌تر هستید، این خیابان را به سمت شمال طی کنید و وارد حبیب الله شوید. اولین دوربرگردان را دور بزنید و خیابان‌های ترقی، مظفری، اصلانی، نرگه‌ای، دهقان و توکلی را به ترتیب طی کنید و وارد کوچه آقایی راد شوید. در جنوب خیابان زنجان از طریق بزرگراه یادگار امام وارد کنارگذر شیخ فضل الله شوید. وارد ستارخان که شدید اولین خیابان یعنی توکلی را به سمت راست طی کنید و وارد آقایی راد شوید.

خیابان بهبودی

آرایشگاه‌های خیابان بهبودی

آرایشگاه‌های خیابان بهبودی

سالن‌های زیبایی که در خیابان بهبودی فعالیت می‌کنند عبارتند از:

  • سالن زیبایی نسرین
  • سالن زیبایی تـــیــدا
  • سالن سرمه

دسترسی به آرایشگاه شاپرک از خیابان بهبودی

خیابان بهبودی در محله شهرآرا قرار دارد. خیابان ستارخان در شمال آن و خیابان آزادی در جنوب آن به یکدیگر دسترسی دارند.

جهت رفتن به آرایشگاه از خیابان بهبودی در صورت استفاده از حمل و نقل عمومی می‌توانید از ایستگاه مترو شادمان که در خیابان آزادی قرار دارد استفاده کنید. وارد خط 2 شوید و به سمت صادقیه بروید. پس از آن با استفاده از اتوبوس‌های پایانه مترو صادقیه-میدان ولیعصر خود را به پل ستارخان برسانید. به سمت کنارگذر شیخ فضل الله پیاده حرکت کنید، سپس وارد آقایی راد شوید تا به سالن زیبایی برسید.

با خودرو در شمال خیابان بهبودی راحت‌ترین مسیر برای شما وارد شدن به خیابان ستارخان است. به سمت غرب حرکت کنید، سپس اولین دوربرگردان را دور بزنید. ادامه مسیر را در خیابان‌های نهم، فلاحت پور، حبیب الله، اصلانی، پارسائیان، دهقان و توکلی طی کنید تا وارد کوچه آقایی راد جایی که آرایشگاه قرار دارد شوید.

اگر در جنوب خیابان بهبودی هستید، ابتدا وارد بزرگراه یادگار امام شده بعد به سمت کنارگذر شیخ فضل الله بروید. مستقیم به سمت شمال حرکت کنید و در ستارخان وارد توکلی و سپس آقایی راد شوید تا به آرایشگاه برسید.

ارتباط با سالن زیبایی شاپرک

مقالات مرتبط

تماس با ما