سالن زیبایی در ستارخان، برق آلستوم، تهران ویلا و خیابان حبیب الله

سالن زیبایی شاپرک یکی از بهترین آرایشگاه‌های غرب تهران است که در خیابان ستارخان واقع شده است. این  آرایشگاه با ارائه انواع خدمات زیبایی و آرایشی توانسته تا رضایت مشتریان خود را جلب نموده و همواره به عنوان یکی مطرح ترین سالن‌های زیبایی در غرب تهران فعالیت کند. هدف اصلی مدیران این سالن زیبایی ارائه خدمات زیبایی با بهترین کیفیت، استفاده از بهترین مواد آرایشی و به کارگیری متدهای روز دنیا است. برای داشتن موهایی زیبا و سالم، پوستی درخشان و بالا بردن اعتماد به نفس خود به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از خدمات کراتین، رنگ مو، هایلایت و دیگر خدمات پوست و موی سالن زیبایی شاپرک استفاده نمایید.

خدمات سالن زیبایی شاپرک

خدمات سالن زیبایی شاپرک عبارتند از:

خدمات نامبرده و ده‌ها خدمت دیگر که در سالن زیبایی شاپرک با بهترین کیفیت و مطابق به روزترین روش‌ها به شما عزیزان ارائه می‌گردد.

آدرس و راه‌های ارتباطی با سالن زیبایی شاپرک

ستارخان، خیابان برادران توکلی، کوچه آقایی راد، پلاک ۲۱ واحد

خیابان ستارخان

سالن زیبایی در خیابان ستارخان

سالن زیبایی در خیابان ستارخان

سالن‌های زیبایی خیابان ستارخان عبارتند از:

 • سالن زیبایی موزا
 • سمیه بانو
 • گلسا منادی

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از خیابان ستارخان

محله ستارخان در غرب تهران واقع شده و جزو محلات منطقه 2 شهرداری می‌باشد. در ستارخان به راحتی می‌توان به بزرگراه‌های جلال آل احمد، شیخ فضل الله و یادگار امام دسترسی داشت. سالن زیبایی شاپرک در قلب ستارخان قرار دارد و دسترسی به آن بسیار راحت است.

در صورتی که نزدیک پل ستارخان یا بزرگراه شیخ فضل الله هستید می‌توانید با کمی پیاده روی به سمت خیابان توکلی رفته و سپس وارد کوچه آقایی راد شوید. در صورتی که می‌خواهید با خودروی شخصی به سمت آرایشگاه بروید کافیست وارد ستارخان شده و به سمت خیابان توکلی که بعد از پل ستارخان قرار دارد بروید. بعد از آن وارد آقایی راد شوید.

محله برق آلستوم

سالن زیبایی در محله برق آلستوم

سالن زیبایی در محله برق آلستوم

از دیگر آرایشگاه‌های محله برق آلستوم می‌توان سالن‌های زیر را نام  برد:

 • سالن زیبایی الهه جعفری
 • سالن زیبایی سارن
 • سالن آتانا

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک

محله ستارخان را قبلاً با نام برق آلستوم می‌شناختند، اما هم اکنون برق آلستوم بخشی از محله ستارخان است که در غرب تهران قرار دارد. برق آلستوم را بیشتر به خاطر نیروگاه برقش می‌شناسند که در سالیان دور ساخته شده بود.

دسترسی از این محله به سالن زیبایی شاپرک بسیار راحت و کم دردسر است. با کمی پیاده روی به سمت شرق ستارخان، از پل ستارخان که عبور کردید وارد خیابان توکلی شوید، سپس وارد آقایی راد شوید. اگر هم تمایلی به پیاده روی ندارید می‌توانید با اتوبوس‌های خیابان ستارخان به سمت پل ستارخان بروید، پیاده شوید و ادامه مسیر را به سمت آرایشگاه پیاده طی کنید.

در صورتی که می‌خواهید با خودرو به سمت آرایشگاه بروید، خیابان ستارخان را به سمت شرق طی کنید و وارد توکلی و سپس آقایی راد شوید.

محله تهران ویلا

سالن زیبایی در تهران ویلا

سالن زیبایی در تهران ویلا

دیگر سالن‌های زیبایی در محله تهران ویلا عبارتند از:

 • نرجس خاتون
 • هما اصفهانی
 • شهرزاد

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک

محله تهران ویلا از شمال به بزرگراه جلال آل احمد و از جنوب به خیابان ستارخان دسترسی دارد. غرب آن نیز بزرگراه شیخ فضل الله قرار دارد. اگر نزدیک خیابان ستارخان هستید با کمی پیاده روی می‌توانید به سالن زیبایی شاپرک برسید.

در شمال محله تهران ویلا می‌توانید خود را به بزرگراه شیخ فضل الله رسانده و با اتوبوس خط 290 (پایانه مترو صادقیه-میدان صنعت) ایستگاه جلال آل احمد، به ستارخان برسانید. پس از کمی پیاده روی به آرایشگاه می‌رسید.

در جنوب تهران ویلا می‌توانید با ایستگاه اتوبوس تهران ویلا (خط 372، میدان ولیعصر-پایانه مترو صادقیه) مسیر خود را شروع کنید و پس از یک ایستگاه در برق آلستوم پیاده شده و باقی مسیر را پیاده به سمت مقصد طی کنید.

اگر قصد دارید با خودروی شخصی به سمت آرایشگاه شاپرک حرکت کنید، وارد خیابان امام منتظر شده به سمت جنوب حرکت کنید تا به ستارخان برسید. به راست بپیچید، اولین دوربرگردان را دور بزنید و مسیر زیر را به ترتیب طی کنید:

خیابان نهم، خیابان فلاحت پور، خیابان حبیب الله (دوربرگردان را دور بزنید)، خیابان اصلانی، خیابان پارسائیان، خیابان دهقانی، خیابان توکلی و کوچه آقایی راد.

خیابان حبیب الله

سالن زیبایی در خیابان حبیب الله

سالن زیبایی در خیابان حبیب الله

سالن‌های زیبایی در خیابان حبیب الله:

 • سالن زیبایی پگی
 • آرنا
 • رویای آبی

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک

خیابان حبیب الله از خیابان‌های اصلی محدوده ستارخان می‌باشد و خیابان آزادی را به ستارخان متصل می‌کند. در صورتی که نزدیک خیابان ستارخان هستید با کمی پیاده روی می‌توانید خود را به سالن زیبایی برسانید.

در خیابان تیموری، بین میدان دکتر حسینی و تیموری ایستگاه مترو دانشگاه شریف قرار دارد، می‌توانید از طریق مترو به سمت صادقیه بروید. پس از آن سوار اتوبوس خط 372 (پایانه مترو صادقیه-میدان ولیعصر) شده و در پل ستارخان پیاده شوید. ادامه مسیر را می‌توانید با کمی پیاده روی به سمت آرایشگاه طی کنید.

در جنوب خیابان حبیب الله در خیابان آزادی از ایستگاه اتوبوس حبیب الله به سمت میدان آزادی حرکت کنید. پس از آن سوار اتوبوس پایانه آزادی-میدان هفت تیر شوید. در ایستگاه تهران ویلا پیاده شوید و به سمت سالن زیبایی حرکت کنید. همچنین می‌توانید از ایستگاه مترو دکتر حبیب الله هم استفاده کنید.

در صورت استفاده از خودرو وارد بزرگراه یادگار امام شوید، سپس وارد کنارگذر شیخ فضل الله شده و وارد خیابان همایونپور شوید. خیابان‌های خارک، نرگه‌ای، دهقان و توکلی را به ترتیب طی کنید و وارد کوچه آقایی راد شوید تا به سالن زیبایی برسید.

ارتباط با سالن زیبایی شاپرک

مقالات مرتبط

تماس با ما