سالن زیبایی در فلکه اول و دوم صادقیه (آریا شهر)، سازمان آب و بلوار گلاب

زیبایی و آراستگی همواره یک فاکتور مهم برای بانوان ایرانی بوده است به همین دلیل ما در سالن زیبایی شاپرک در تلاش هستیم تا خدمات آرایشی و مراقبتی خود را بدون نقص و با کیفیتی بی نظیر به شما عزیزان ارائه دهیم.

از دیرباز محلات غرب تهران با پاساژها، مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری بزرگ تراکم جمعیت بالا و محبوبیت فراوانی میان مردم داشته‌اند. سالن زیبایی شاپرک نیز به عنوان یکی از محبوب ترین سالن‌های آرایشی غرب تهران در محله ستارخان، تا به امروز همراهان زیادی داشته است. شاپرک همواره خدمات متنوعی در زمینه احیا و کراتین مو، روش‌های نوین بوتاکس و ریباندینگ مو، انواع تکنیک‌های رنگ و هایلایت و دکلره بدون سوختگی را به مشتریان خود عرضه کرده است. امیدواریم نفر بعدی که از خدمات ما استفاده خواهد کرد شما باشید.

خدمات آرایشی سالن زیبایی شاپرک

لیست زیر تنها گوشه‌ای از سرویس‌های متنوع آرایشی و مراقبتی سالن زیبایی شاپرک است:

شاپرک همیشه از بهترین مواد و لوازم درجه یک استفاده می‌نماید تا رضایت مشتریان خویش را به ارمغان آورد.

آدرس و راه های ارتباطی با آرایشگاه شاپرک

ستارخان، خیابان برادران توکلی، کوچه آقایی راد، پلاک ۲۱ واحد

فلکه اول و دوم صادقیه (آریاشهر)

سالن زیبایی در فلکه اول و دوم صادقیه (آریاشهر)

سالن زیبایی در آریاشهر

سالن‌های زیبایی در فلکه اول و فلکه دوم صادقیه (آریاشهر) عبارتند از:

  • سالن زیبایی مژه کا
  • آرایشگاه موزا
  • زیباکده گل یخ

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از فلکه اول و دوم صادقیه

محله صادقیه با فاصله کمی از ستارخان قرار دارد و آنرا با نام آریاشهر نیز می‌شناسند. فلکه اول و دوم صادقیه از میادین اصلی این محله هستند.

به دلیل نزدیکی به ستارخان دسترسی از این محله به آرایشگاه بسیار راحت می‌باشد. اگر قصد دارید با اتوبوس به سالن زیبایی بروید، در محدوده فلکه دوم صادقیه می‌توانید از ایستگاه اتوبوس خط 371 (فلکه دوم صادقیه-هفت تیر) استفاده کنید که در بزرگراه جناح قرار دارد. اگر هم نزدیک فلکه اول هستید می‌توانید با ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی به سمت سالن زیبایی حرکت کنید. در ایستگاه ستارخان پیاده شوید و باقی مسیر را پیاده طی کنید.

در صورتی که می‌خواهید با خودرو به آرایشگاه بروید، وارد ستارخان شده و به سمت شرق حرکت کنید. به خیابان توکلی که رسیدید وارد آن شوید سپس وارد کوچه آقایی راد شوید.

سازمان آب

سالن زیبایی در خیابان سازمان آب

سالن زیبایی در خیابان سازمان آب

از سالن‌های زیبایی نزدیک خیابان سازمان آب می‌توان سالن زیبایی بانوی اردیبهشت را نام برد.

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک

خیابان سازمان آب از بلوار آیت الله کاشانی نزدیک فلکه دوم صادقیه شروع شده و تا بزرگراه شیخ فضل الله ادامه دارد. برای رفتن به سمت سالن زیبایی می‌توانید در صورتی که نزدیک بلوار آیت الله کاشانی و فلکه دوم هستید از اتوبوس خط 371 استفاده کنید و در ستارخان پیاده شوید. متاسفانه در دیگر بخش‌های خیابان سازمان آب حمل و نقل عمومی برای رفتن به آرایشگاه نیست. اگر می‌خواهید از خودرو استفاده کنید وارد خیابان ستارخان شوید و به سمت شرق حرکت کنید. یا اگر نزدیک بزرگراه شیخ فضل الله هستید می‌توانید شیخ فضل الله را ابتدا به سمت جنوب بروید، سپس اولین دوربرگردان را دور بزنید و وارد کنارگذر شیخ فضل الله شوید. وارد خیابان همایونپور شوید، سپس نرگه‌ای، دهقان، توکلی و در نهایت کوچه آقایی راد، که سالن زیبایی شاپرک در آنجا قرار دارد.

بلوار گلاب

سالن زیبایی در بلوار گلاب

سالن زیبایی در بلوار گلاب

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک

بلوار گلاب در محله صادقیه قرار دارد و بزرگراه جناح را به یادگار امام متصل می‌کند. نزدیک ترین سرویس حمل و نقل عمومی برای رفتن به آرایشگاه ایستگاه اتوبوس صادقیه شرقی واقع در بزرگراه جناح می‎باشد. از این طریق می‌توانید تا پل ستارخان بروید و ادامه مسیر را تا سالن زیبایی پیاده طی کنید.

اگر هم می‌خواهید با خودرو به آرایشگاه بروید ابتدا به سمت خیابان ستارخان بروید. می‌توانید از خیابان صادقی پور بروید. سپس به سمت شرق حرکت کنید تا پل ستارخان را رد کنید. وارد خیابان توکلی شوید و بعد کوچه آقایی راد.

ارتباط با سالن زیبایی شاپرک

مقالات مرتبط

تماس با ما