آرایشگاه در خیابان رودکی (سلسبیل)، جیحون، کارون، خوش و دکتر هوشیار

آیا به دنبال بهترین سالن آرایشی در غرب تهران هستید؟ آیا به دنبال یک سالن آرایشی بی‌نظیر هستید که از با کیفیت ترین مواد اولیه و مدرن ترین تکنیک‌های آرایشی استفاده کند؟ سالن زیبایی شاپرک به شما این مژده را می‌دهد که دیگری نیازی نیست نگران پیدا کردن یک سالن زیبایی عالی باشید. شاپرک و آرایشگران ماهر و آموزش دیده‌، به کمک مرغوب ترین مواد اولیه در تلاش هستند تا ناب ترین خدمات آرایشی و مراقبتی را به شما عزیزان ارائه دهند. اگر به دنبال یک تحول اساسی در رنگ موهایتان هستید و یا می‌خواهید ترند های روزِ صافی مو، مثل کراتین، ریباندینگ و بوتاکس مو را امتحان کنید، ما در کنار شما هستیم تا نتیجه دلخواهتان را برآورده نماییم.

خدمات سالن زیبایی شاپرک

شاپرک انواع خدمات مراقبت و احیای مو، رنگ و لایت را به مشتریان عزیز خود عرضه می‌نماید که عبارتند از:

در صورتی که سرویس آرایشی مورد نظر شما در این لیست وجود ندارد، حتماً با شماره تلفن های ما در تماس باشید.

آدرس و راه‌های ارتباطی با سالن زیبایی شاپرک

ستارخان، خیابان برادران توکلی، کوچه آقایی راد، پلاک ۲۱ واحد

خیابان رودکی (سلسبیل)

آرایشگاه در خیابان رودکی (سلسبیل)

آرایشگاه در خیابان رودکی (سلسبیل)

آرایشگاه‌های فعال در خیابان رودکی عبارتند از:

 • سالن زیبایی گُلد
 • سالن زیبایی نقش زرین
 • سالن زيبايی بانو فراهانی

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از خیابان رودکی

خیابان رودکی در محله سلسبیل قرار دارد که بخش شمالی آن بالای خیابان آزادی و بخش جنوبی آن از خیابان آزادی تا کمیل ادامه دارد. این خیابان همچنین به خیابان‌های آذربایجان و امام خمینی نیز دسترسی دارد.

اگر در محدوده رودکی جنوبی هستید می‌توانید از ایستگاه‌های اتوبوس خط 379 (پایانه شمشیری-میدان ولیعصر) مسیر خود را به سمت آرایشگاه آغاز کنید. ایستگاه این خط اتوبوس نزدیک تقاطع امام خمینی ایستگاه (ایستگاه امام خمینی) قرار دارد. پس از سوار شدن در ایستگاه شانزده آذر پیاده شوید و در سمت دیگر خیابان سوار اتوبوس خط 372 (میدان ولیعصر-پایانه مترو صادقیه) شوید. در ایستگاه برق آلستوم پیاده شوید و به سمت خیابان توکلی و در نهایت آقایی راد بروید.

در محدوده خیابان آذربایجان ایستگاه‌ مترو نواب نیز قرار دارد که می‌توانید از طریق خط 2 مترو تا پایانه صادقیه پیش بروید و سپس از طریق اتوبوس‌های پایانه تا ستارخان بروید و در برق آلستوم پیاده شوید.

در رودکی شمالی می‌توانید از ایستگاه‌ مترو توحید و ایستگاه اتوبوس چهارراه توحید (خط 273، پایانه کاوه-شهرک ژاندارمری) استفاده کنید.

اگر از طریق خودرو می‌خواهید به سمت سالن زیبایی بروید، بهترین مسیر رفتن به بزرگراه امام شمال از طریق خیابان آزادی است. پس از آن وارد کنارگذر شیخ فضل الله شده و به مسیر خود ادامه دهید تا به ستارخان برسید.

خیابان جیحون

آرایشگاه در خیابان جیحون

آرایشگاه در خیابان جیحون

آرایشگاه‌های موجود در خیابان جیحون عبارتند از:

 • سالن زیبایی بانو ناهید
 • عروس سرای بانوی زيبا
 • آرایشگاه بانوان گل یاس

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از خیابان جیحون

خیابان جیحون از میدان شهیدان ریاضی تا خیابان آزادی ادامه پیدا می‌کند. در طول این مسیر به خیابان‌های مالک اشتر و خمینی هم می‌توان دسترسی داشت.

بین خیابان امام خمینی تا خیابان کمیل، اتوبوس‌های در دسترس برای رفتن به سمت آرایشگاه در خیابان کمیل قرار دارند. خط 379 (پایانه شمشیری-میدان ولیعصر) شما را تا نزدیکی میدان توحید می‌رساند. پس از کمی پیاده روی به سمت ایستگاه میدان توحید بروید و در ایستگاه پمپ بنزین پیاده شوید. ادامه مسیر را می‌توانید با استفاده از تاکسی تا آرایشگاه طی کنید.

در خیابان هاشمی که بالاتر از امام خمینی قرار دارد می‌توانید از ایستگاه‌های اتوبوس خط 268 (بلوار استاد معین-پایانه کاوه) مسیر خود را شروع کنید. پس از 6 ایستگاه در پایانه کاوه پیاده شوید و سوار اتوبوس خط 273 (پایانه کاوه-شهرک ژاندارمری) شوید و در ایستگاه گذرنامه پیاده شوید. کمی به سمت ستارخان پیاده روی کنید و بعد از آن از طریق تاکسی خود را به خیابان توکلی و بعد از آن کوچه آقایی راد برسانید.

در صورتی که نزدیک محدوده‌ی خیابان آزادی هستید با استفاده از مترو شادمان به سمت صادقیه (خط 2) بروید و از آنجا مجدد سوار اتوبوس خط (پایانه مترو صادقیه-میدان ولیعصر) شوید و در پل ستارخان پیاده شوید. با کمی پیاده روی به سمت کوچه آقایی راد به سالن زیبایی شاپرک خواهید رسید.

با خودروی شخصی ابتدا به سمت خیابان امام خمینی بروید سپس به سمت غرب حرکت کنید و وارد بزرگراه یادگار امام شوید. پس از آن وارد بزرگراه شیخ فضل الله شوید. در کنارگذر شیخ فضل الله به مسیر خود ادامه دهید تا به ستارخان برسید. سپس وارد خیابان توکلی شده و در نهایت وارد کوچه آقایی راد شوید.

خیابان کارون

آرایشگاه در خیابان کارون

آرایشگاه در خیابان کارون

آرایشگاه‌هایی که در خیابان کارون و محدوده‌ی آن فعالیت دارند عبارتند از:

 • آرایشگاه زنانه نسیم
 • سالن زیبایی آتیش
 • سالن زیبایی مونا

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از خیابان کارون

خیابان کارون به موازات خیابان جیحون قرار دارد و دو خیابان کمیل و آزادی را بهم متصل می‌کند و به خیابان آذربایجان هم دسترسی دارد.

دسترسی خیابان کارون به آرایشگاه همانند خیابان جیحون می‌باشد. می‌توانید از اتوبوس‌های خط 267 در خیابان هاشمی و خط 379 در خیابان کمیل استفاده کنید. اگر از خط 268 مسیر خود را شروع می‌کنید باید در پایانه کاوه پیاده شوید و سوار اتوبوس خط 273 (پایانه کاوه-شهرک ژاندارمری) شوید و در ایستگاه گذرنامه پیاده شوید. اگر از خط 379 استفاده می‌کنید در ایستگاه پرچم پیاده شوید و به سمت ایستگاه میدان توحید بروید. سپس در ایستگاه پمپ بنزین پیاده شوید. ادامه مسیر را می‌توانید با استفاده از تاکسی تا آرایشگاه طی کنید.

اگر قصد دارید با خودرو به آرایشگاه بروید ابتدا خود را به خیابان امام خمینی برسانید سپس به سمت غرب حرکت کنید و وارد بزرگراه یادگار امام شوید. مستقیم مسیر خود را ادامه دهید و وارد بزرگراه شیخ فضل الله شوید. در کنارگذر شیخ فضل الله به مسیر خود ادامه دهید تا به ستارخان برسید. سپس وارد خیابان توکلی شده و در نهایت وارد کوچه آقایی راد شوید.

خیابان خوش

آرایشگاه در خیابان خوش

آرایشگاه در خیابان خوش

آرایشگاه‌های خیابان خوش شامل موارد زیر می‌شوند:

 • سالن زیبایی عروس شرقی
 • سالن زیبایی لارا

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از خیابان خوش

خیابان خوش بین دو خیابان قصرالدشت و رودکی قرار دارد. خوش شمالی بین خیابن آزادی و نصرت غربی و خوش جنوبی بین خیابان آزادی و محجوب مجاز قرار دارد.

در محدوده‌ی خوش جنوبی می‌توانید از ایستگاه‌های متروی خط 7 مسیر خود را به سمت آرایشگاه آغاز کنید. در ایستگاه مدافعان سلامت پیاده شوید و به سمت خیابان ستارخان بروید. می‌توانید ادامه مسیر را به سمت خیابان توکلی توسط تاکسی طی کنید.

در صورتی که در محدوده‌ی خوش شمالی نزدیک نصرت غربی هستید، می‌توانید با کمی پیاده روی ابتدا خود را به ستارخان برسانید و ادامه مسیر را با تاکسی تا خیابان توکلی طی کنید.

با خودرو هم می‌توانید اگر در محدوده نصرت غربی هستید وارد ستارخان شده و به سمت غرب حرکت کنید. دوربرگردان را دور بزنید و وارد خیابان نهم شوید. سپس خیابان‌های فلاحت پور، حبیب الله، اصلانی، پارسائیان، دهقان و توکلی را به ترتیب پیش بروید و وارد کوچه آقایی راد شوید.

خیابان دکتر هوشیار

آرایشگاه در خیابان دکتر هوشیار

آرایشگاه در خیابان دکتر هوشیار

از آرایشگاه‌های فعال در محله دکتر هوشیار می‌توان سالن‌های زیبایی زیر را نام برد:

 • آرایشگاه بهار
 • سالن زیبایی خسته

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از خیابان دکتر هوشیار

خیابان دکتر هوشیار در منطقه 9 تهران قرار دارد و از میدان دکتر هوشیار شروع شده و تا خیابان آزادی ادامه دارد. در خود خیابان دکتر هوشیار مسیر حمل و نقل عمومی برای رفتن به آرایشگاه نیست. باید ابتدا به خیابان آزادی بروید و از طریق خط BRT 1 خود را به پایانه آزادی برسانید. از آنجا سوار ایستگاه اتوبوس ترمینال غرب (خط پایانه آزادی-میدان هفت تیر) شده و در ایستگاه تهران ویلا پیاده شوید. سپس به سمت خیابان توکلی و در نهایت کوچه آقایی راد بروید تا به سالن زیبایی برسید.

با خودروی شخصی بهترین مسیر برای رفتن به آرایشگاه رفتن به سمت بزرگراه یادگار امام و پس از آن بزرگراه شیخ فضل الله است. وارد کنارگذر شیخ فضل الله شده و به مسیر خود ادامه دهید تا به ستارخان برسید. در نهایت وارد خیابان توکلی و پس از آن آقایی راد شوید.

ارتباط با سالن زیبایی شاپرک

مقالات مرتبط

تماس با ما