بهترین سالن زیبایی در پاتریس لومومبا، شهرآرا، باقرخان و خیابان نیایش

احترام به مشتری و ارائه خدمات با بهترین مواد و بهترین کیفیت اولویت اصلی سالن زیبایی شاپرک است. از این رو شاپرک به یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین سالن‌های آرایشی در غرب تهران بدل شده است. ما همواره در تلاشیم تا با جلب رضایت مشتریان، جایگاه و محبوبیت خود را در میان بانوان عزیز ارتقا بخشیم. خدمات آرایشی و مراقبتی ما با جدیدترین تکنیک‌های روز دنیا ارائه می‌گردد و ما نیز در تلاش برای یادگیری روش‌های جدید پیشتاز هستیم. امیدوارم که این بار بتوانیم میزبان شما در سالن زیبایی شاپرک باشیم و لحظات خاطره انگیزی را برایتان به ارمغان بیاوریم.

خدمات آرایشی سالن زیبایی شاپرک

سالن شاپرک خدمات متنوعی در زمینه مراقبت، احیای مو و رنگ و لایت مو ارائه می‌دهد:

و ده‌ها خدمت متنوع دیگر.

آدرس و راه‌های ارتباطی با سالن زیبایی شاپرک

ستارخان، خیابان برادران توکلی، کوچه آقایی راد، پلاک ۲۱ واحد

پاتریس لومومبا

بهترین سالن زیبایی در پاتریس لومومبا

بهترین سالن زیبایی در پاتریس لومومبا

آرایشگاه های واقع در خیابان پاتریس لومومبا عبارتند از:

  • سالن زیبایی مهربهار
  • سالن زیبایی ستایش
  • سالن زیبایی گل اطلسی

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک

خیابان پاتریس لومومبا بین شهرآرا و محله پاتریس لومومبا قرار دارد و خیابان ستارخان را به بزرگراه جلال آل احمد متصل می‌کند. دسترسی از این خیابان به آرایشگاه از طریق حمل و نقل عمومی کمی سخت می‌باشد و تنها ایستگاه اتوبوس در دسترس آن اتوبوس خط 273 (شهرک ژاندارمری-پایانه کاوه) در خیابان آرش مهر است. این اتوبوس شما  را تا نزدیک خیابان ستارخان می‌رساند و ادامه مسیر را باید با استفاده از خودرو یا پیاده تا آرایشگاه طی کنید.

اگر می‌خواهید با خودرو به سمت سالن زیبایی بروید ابتدا وارد ستارخان شوید. به سمت غرب حرکت کنید و اولین دوربرگردان را دور بزنید. ادامه مسیر را در خیابان‌های نهم، فلاحت پور، حبیب الله، اصلانی، پارسائیان، دهقان و توکلی طی کنید و در نهایت وارد کوچه آقایی راد جایی که آرایشگاه قرار دارد شوید.

شهرآرا

سالن زیبایی در شهرآرا

سالن زیبایی در شهرآرا

سالن‌های زیبایی در خیابان شهرآرا:

  • سالن زیبایی گلاریس غرب
  • آموزشگاه و سالن زیبایی صبا

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از خیابان شهرآرا

از آنجا که این خیابان به سمت آرایشگاه حمل و نقل عمومی ندارد بهترین مسیر برای رفتن به سالن زیبایی استفاده از تاکسی یا خودروی شخصی است. بدین صورت است که ابتدا وارد ستارخان شده و از آنجا به سمت خیابان توکلی بروید، سپس وارد آقایی راد شوید.

خیابان باقرخان

سالن زیبایی در خیابان باقرخان

سالن زیبایی در خیابان باقرخان

سالن‌های زیبایی در خیابان باقرخان عبارتند از:

  • سالن زیبایی فیروزه
  • مرکز ناخن مریم تائبی

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک

باقرخان دو خیابان جمالزاده و ستارخان را بهم متصل می‌کند و به بزرگراه چمران نیز دسترسی دارد.

در باقرخان می‌توانید از ایستگاه اتوبوس باقرخان (خط 371) مسیر خود را به سمت آرایشگاه شروع کنید و بعد از 4 ایستگاه در برق آلستوم پیاده شوید. ادامه مسیر را در خیابان ستارخان سپس توکلی پیش بروید و وارد آقایی راد شوید تا به سالن زیبایی برسید.

همچنین با خودرو هم می‌توانید ابتدا خود را به ستارخان برسانید سپس به سمت غرب حرکت کنید، اولین دوربرگردان را دور بزنید. ادامه مسیر را در خیابان‌های نهم، فلاحت پور، حبیب الله، اصلانی، پارسائیان، دهقان و توکلی طی کنید تا وارد آقایی راد جایی که آرایشگاه قرار دارد شوید.

خیابان نیایش

سالن زیبایی در خیابان نیایش

سالن زیبایی در خیابان نیایش

سالن زیبایی ساعی، یکی از آرایشگاه های واقع در خیابان نیایش است.

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از خیابان نیایش

خیابان نیایش نزدیک خیابان ستارخان است و به خیابان شهرآرا هم دسترسی دارد. جهت رفتن به آرایشگاه از این خیابان، اگر نزدیک ستارخان هستید می‌توانید پیاده به سمت غرب حرکت کنید و وارد توکلی شوید، سپس وارد آقایی راد شوید. با خودروی شخصی یا تاکسی هم می‌توانید همین مسیر را طی کنید.

ارتباط با سالن زیبایی شاپرک

مقالات مرتبط

تماس با ما