بهترین سالن زیبایی در خیابان ارومیه، میدان توحید و میدان جمهوری

بانوان همواره به دنبال ایجاد تغییراتی در مو و چهره خود هستند که علاوه بر زیبایی باعث تقویت و سلامت پوست و موی آنان شود. سالن زیبایی شاپرک، یکی از پرطرفدارترین سالن‌های زیبایی در غرب تهران، در خدمت بانوان محترم و خوش ذوقی است که به سلامت پوست و موی خود اهمیت می‌دهند و به دنبال روش‌های مطمئن برای زیباتر شدن هستند. در زیباسرای شاپرک انواع خدمات صافی مو، مثل ریباندینگ و کراتین و تکنیک‌های لایت و رنگ مو مثل بالیاژ و آمبره با همکاری ماهرترین آرایشگران و با استفاده از بهترین مواد موجود در بازار به شما ارائه می‌شود تا بدون آسیب رسیدن به موهایتان به نتیجه‌ی دلخواه خود برسید. در زیباکده شاپرک ما مشتاق حضور گرم شما عزیزان هستیم.

خدمات سالن زیبایی شاپرک

خدمات آرایشی و مراقبتی سالن شاپرک عبارتند از:

و ده‌ها خدمت دیگر برای عزیزان همراه شاپرک.

آدرس و راه‌های ارتباطی با سالن زیبایی شاپرک

ستارخان، خیابان برادران توکلی، کوچه آقایی راد، پلاک ۲۱ واحد

خیابان ارومیه

سالن زیبایی در خیابان ارومیه

سالن زیبایی در خیابان ارومیه

از سالن‌های زیبایی فعال در خیابان ارومیه می‌توان آرایشگاه‌ زنانه چهره آرا را نام برد.

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از خیابان ارومیه

خیابان ارومیه که به دو بخش غربی و شرقی تقسیم شده در منطقه 11 قرار دارد و به خیابان‌های رودکی و اسکندری دسترسی دارد.

دسترسی این خیابان به حمل و نقل عمومی برای رفتن به ستارخان و آرایشگاه محدود است. فقط در صورت نزدیک بودن به ایستگاه مترو نواب می‌توانید از طریق مترو ابتدا به سمت صادقیه (خط 2) بروید و در صادقیه با استفاده از پایانه‌های اتوبوس خود را به ستارخان برسانید.

با خودرو می‌توانید از طریق خیابان توحید به سمت ستارخان بروید. سپس به سمت غرب حرکت کنید تا به خیابان نهم برسید. سپس خیابان‌های فلاحت پور، حبیب الله، اصلانی، پارسائیان، دهقان و توکلی را به ترتیب طی کنید و در نهایت وارد کوچه آقایی راد شوید تا به آرایشگاه برسید.

میدان توحید

سالن زیبایی در میدان توحید

سالن زیبایی در میدان توحید

سالن‌های زیبایی فعال در میدان توحید عبارتند از:

  • صورتگر ماه
  • سالن زیبایی یاسی
  • سالن زیبایی مهدیس

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از میدان توحید

میدان توحید یکی از میادین اصلی غرب تهران است و به بزرگراه چمران، خیابان ستارخان و خیابان توحید دسترسی دارد.

یکی از مسیرهای رفتن به آرایشگاه استفاده از مترو توحید می‌باشد که پایین‌تر از میدان توحید قرار دارد. برای شروع به سمت خط 2 ایستگاه صادقیه بروید و پس از پیاده شدن با استفاده از اتوبوس‌های پایانه صادقیه خود را به ستارخان برسانید و به سمت سالن زیبایی که در کوچه آقایی راد قرار دارد پیاده حرکت کنید. همچنین می‌توانید خود را به خیابان باقرخان برسانید و با استفاده از ایستگاه اتوبوس باقرخان به سمت ستارخان بروید و در برق آلستوم پیاده شوید.

از طریق خودروی شخصی یا تاکسی هم به راحتی می‌توانید ستارخان را به  سمت غرب طی کنید وارد خیابان نهم شده، سپس خیابان‌های فلاحت پور، حبیب الله، اصلانی، پارسائیان، دهقان و توکلی را به ترتیب پیش بروید و وارد کوچه آقایی راد شوید.

میدان جمهوری

سالن زیبایی در میدان جمهوری

سالن زیبایی در میدان جمهوری

سالن زیبایی بانو فراهانی یکی از آرایشگاه‌های فعال در میدان جمهوری است.

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک

میدان جمهوری در غرب خیابان جمهوری قرار داد و به خیابان توحید نیز دسترسی دارد.

متاسفانه برای رفتن به سالن زیبایی شاپرک سرویس حمل و نقل عمومی در محدوده میدان جمهوری نیست، مگر اینکه با پیاده روی به خیابان آزادی بروید و از آنجا از طریق ایستگاه‌های مترو خود را ابتدا به صادقیه رسانده و با اتوبوس‌های پایانه به سمت ستارخان بروید.

اما با خودرو می‌توانید ابتدا به سمت خیابان اسکندری بروید. به سمت شمال به حرکت خود ادامه دهید و زمانی که به خیابان میرخانی رسیدید به سمت غرب حرکت کنید تا به ستارخان برسید. همینطور به مسیر خود ادامه دهید و وارد خیابان نهم شوید. سپس خیابان‌های فلاحت پور، حبیب الله، اصلانی، پارسائیان، دهقان و توکلی را به ترتیب طی کنید و وارد کوچه آقایی راد شوید.

ارتباط با سالن زیبایی شاپرک

مقالات مرتبط

تماس با ما