سالن زیبایی در کوی نصر (گیشا)، جلال آل احمد، مرزداران و شهرک آزمایش

داشتن موهایی درخشان و پوستی صاف و سالم یکی از دغدغه‌های مهم بانوان عزیز ماست پس برای اینکه بدون نگرانی به نتیجه دلخواه برسید، خود را به دستان ماهر آرایشگران با تجربه بسپارید.

سالن زیبایی شاپرک در ستارخان، بهترین آرایشگاه در نزدیکی محله‌های گیشا، محدوده بزرگراه جلال آل احمد، مرزداران و شهرک آزمایش می‌باشد. جمعیت پویای ساکنین غرب تهران همواره به دنبال بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات هستند، لذا سالن زیبایی شاپرک نیز تلاش کرده است تا بهترین خدمات مراقبتی پوست و مو را با همکاری آرایشگران ماهر و با تجربه و با استفاده از بهترین مواد موجود در بازار به عزیزان همراه خود ارائه کند.

خدمات سالن زیبایی شاپرک

خدمات آرایشگاه شاپرک عبارتند از:

و ده‌ها خدمت دیگر که در تلاش است تا سلامت پوست و موی شما را تضمین نماید.

آدرس و راه‌های ارتباطی با سالن زیبایی شاپرک

ستارخان، خیابان برادران توکلی، کوچه آقایی راد، پلاک ۲۱ واحد

خیابان کوی نصر (گیشا)

سالن زیبایی در کوی نصر (گیشا)

سالن زیبایی در کوی نصر

سالن‌های زیبایی در محله‌ی گیشا عبارتند از:

 • سالن زیبایی مینیاتور
 • سالن زیبایی عسل عربعلی
 • سالن زیبایی آیسو

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از محله کوی نصر

محله کوی نصر یا گیشا جزو محلات منطقه 2 تهران می‌باشد. در شمال این محله بزرگراه شهید همت و جنوب آن بزرگراه جلال آل احمد قرار دارد. غرب آن بزرگراه شیخ فضل الله و شرق آن نیز بزرگراه شهید چمران قرار دارد. خیابان اصلی آن یعنی گیشا بزرگراه جلال آل احمد را به بزرگراه حکیم متصل می‌کند.

چندین مسیر مختلف برای رفتن به آرایشگاه شاپرک از کوی نصر (گیشا) وجود دارند. در محدوده‌ی خیابان گیشا از طریق ایستگاه‌های اتوبوس خط 236 (کوی نصر-میدان ولیعصر) و 235 (کوی نصر-کاوه) مسیر خود را شروع کنید. پس از سوار شدن در هر کدام از این ایستگاه‌ها در ایستگاه همیار شهرداری پیاده شوید. پس از آن سوار اتوبوس خط 371 (میدان هفت تیر-فلکه دوم صادقیه) شوید و در ایستگاه برق آلستوم پیاده شوید. پس از کمی پیاده روی به سمت کوچه آقایی راد به آرایشگاه می‌‎رسید.

در نزدیکی بزرگراه شیخ فضل الله می‌توانید از ایستگاه مرزداران (خط 290، پایانه مترو صادقیه-میدان صنعت) واقع در شیخ فضل الله پایین‌تر از مرزداران استفاده کنید و در ایستگاه ستارخان پیاده شوید. با کمی پیاده روی به سمت آقایی راد به سالن زیبایی خواهید رسید. در صورتی که در جنوب گیشا و نزدیک به بزرگراه جلال آل احمد هستید می‌توانید از طریق ایستگاه اتوبوس خط 273 (پایانه کاوه-شهرک ژاندارمری) مسیر خود را شروع کنید و در سرسبز پیاده شوید. دوباره سوار اتوبوس خط 290 (پایانه مترو صادقیه-میدان صنعت) شوید و در ستارخان پیاده شوید.

در صورت استفاده از خودروی شخصی برای رفتن به آرایشگاه، اگر در شمال کوی نصر (گیشا) از طریق بزرگراه حکیم وارد یادگار امام جنوب شوید. سپس وارد شیخ فضل الله شده و به سمت شرق حرکت کنید تا به ستارخان برسید. در جنوب گیشا نیز با خودرو از جلال آل احمد وارد شیخ فضل الله شده و به سمت ستارخان پیش بروید. پس از عبور از پل ستارخان وارد توکلی و سپس آقایی راد شوید تا به سالن زیبایی برسید.

بزرگراه جلال آل احمد

سالن زیبایی در محدوده بزرگراه جلال آل احمد

سالن زیبایی در محدوده بزرگراه جلال آل احمد

سالن‌های زیبایی در محدوده بزرگراه جلال آل احمد عبارتند از:

 • آموزشگاه مراقبت زیبایی شورانگیز
 • سالن تخصصی رنگ و لایت ویتامینه و آموزش مانلی (شقایق بخشی)
 • سالن زیبایی ساچلی

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از بزرگراه جلال آل احمد

بزرگراه جلال آل احمد بزرگراهی طولانی است که از اشرفی اصفهانی شروع شده و تا شهید گمنام ادامه دارد. محله‌های صادقیه، ستارخان، تهران ویلا و شهرآرا در این محدوده قرار دارند.

ایستگاه اتوبوس جلال (خط 273، شهرک ژاندارمری-پایانه کاوه) که کمی بعد از آریافر قرار دارد بهترین مسیر حمل و نقل عمومی جهت رفتن به آرایشگاه است. پس از سوار شدن، در ایستگاه ستارخان پیاده شوید و باقی مسیر را پیاده تا سالن زیبایی طی کنید. همچنین می‌توانید به سمت شیخ فضل الله بروید و از ایستگاه جلال آل احمد (خط 290، مترو صادقیه-میدان صنعت) استفاده کنید و تا ستارخان بروید.

با خودرو از طریق بزرگراه جلال آل احمد وارد یادگار امام جنوب شوید. سپس به سمت شیخ فضل الله شرق بروید و مستقیم حرکت کنید تا به ستارخان برسید. یا اگر به شیخ فضل الله نزدیک هستید از همانجا وارد بزرگراه شوید و دوربرگردان را به سمت شیخ فضل الله شرق دور بزنید تا به ستارخان برسید.

بلوار مرزداران

آرایشگاه در بلوار مرزداران

آرایشگاه در بلوار مرزداران

 • سالن‌های زیبایی خوب در بلوار مرزداران عبارتند از:
  سالن زیبایی عروس شهر
 • سالن زیبایی پاپیون
 • سالن زیبایی عروس غرب

دسترسی به آرایشگاه شاپرک از بلوار مرزداران

بلوار مرزداران بین دو بزرگراه اشرفی اصفهانی و شیخ فضل الله قرار دارد و به بزرگراه یادگار امام و حکیم نیز دسترسی دارد.

بلوار مرزداران دسترسی مناسبی به حمل و نقل عمومی دارد و به راحتی می‌توان از طریق اتوبوس‌های خط 290 (پایانه مترو صادقیه-میدان صنعت) به سمت آرایشگاه رفت. پس از سوار شدن در ایستگاه ستارخان پیاده شوید و به سمت کوچه آقایی راد حرکت کنید.

در صورت استفاده از خودرو ابتدا خود را به یادگار امام برسانید، سپس به سمت جنوب حرکت کنید. در تقاطع شیخ فضل الله به سمت شیخ فضل الله شرق حرکت کنید تا به ستارخان برسید. سپس وارد خیابان توکلی و بعد آقایی راد شوید تا به سالن زیبایی برسید.

شهرک آزمایش

سالن زیبایی در شهرک آزمایش

سالن زیبایی در شهرک آزمایش

از سالن‌های زیبایی در شهرک آزمایش می‌توان آرایشگاه‌های زیر را نام برد:

 • سالن زیبایی شورانگیز موسوی
 • سالن زیبایی زن روز
 • سالن زیبایی ساغر

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از شهرک آزمایش

شهرک آزمایش در منطقه 2 تهران و نزدیک مرزداران قرار دارد. این ناحیه همچنین به بزرگراه‌های شیخ فضل الله و جلال آل احمد دسترسی دارد.

جهت رفتن به سالن زیبایی از این محدوده در صورت نزدیک بودن به مرزداران می‎‌توانید از اتوبوس‌های خط 290 استفاده کنید و به خود را به ستارخان برسانید.

با خودروی شخصی هم می‌توانید ابتدا از طریق مرزداران خود را به شیخ فضل الله برسانید. سپس به سمت جنوب حرکت کنید تا به ستارخان برسید. خیابان ستارخان را به سمت غرب بروید. دوربرگردان را دور بزنید و به مسیر خود ادامه دهید تا به خیابان توکلی برسید. در نهایت وارد کوچه آقایی راد شوید تا  سالن زیبایی شاپرک را ببینید.

ارتباط با سالن زیبایی شاپرک

مقالات مرتبط

دکلره بدون آسیب و سوختگی مو
زیبایی و خدمات مو

دکلره بدون آسیب و سوختگی مو

داشتن موهای بلوند پلاتینی سالهاست طرفدارانی زیادی دارد. با این حال، بسیاری از افراد هنوز جسارت استفاده از این رنگ مو را ندارد. در این

مطالعه»
تماس با ما