بهترین سالن زیبایی در خیابان فاطمی، کارگر، اسکندری و بلوار کشاورز

سالن زیبایی شاپرک واقع در محله ستارخان، یکی از بهترین و خاص‌ترین سالن‌های آرایشی در غرب تهران است. سالن شاپرک در تلاش است تا تمامی خدمات آرایشی و مراقبتی در زمینه‌های احیا و صافی مو و همچنین رنگ و لایت مو را به همراهان خود عرضه نماید. اگر به دنبال ترندهای روز آرایشی هستید، آرایشگران زبده و ماهر سالن زیبایی شاپرک، با به کارگیری متدهای روز دنیا و بهترین مواد موجود در بازار نتیجه‌ی دلخواهتان را برای شما به ارمغان می‌آورند.

خدمات سالن زیبایی شاپرک

بخشی از خدمات سالن زیبایی شاپرک عبارت است از:

این خدمات و ده‌ها خدمات دیگر توسط ماهرترین و با تجربه‌ترین آرایشگران به شما عزیزان ارائه می‌شود.

آدرس و راه های ارتباطی با سالن زیبایی شاپرک

ستارخان، خیابان برادران توکلی، کوچه آقایی راد، پلاک ۲۱ واحد

خیابان فاطمی

سالن زیبایی در خیابان فاطمی

سالن زیبایی در خیابان فاطمی

سالن‌های زیبایی فعال در خیابان فاطمی عبارتند از:

 • سالن زیبایی رز سفید
 • سالن زیبایی ملارز
 • سالن زیبایی چیگل

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از خیابان فاطمی

خیابان دکتر فاطمی از بزرگراه چمران که در غرب آن قرار دارد تا خیابان ولیعصر امتداد پیدا می‌کند.

در خیابان فاطمی ایستگاه‌های اتوبوس خط 228 (پایانه شهید بهشتی-بیمارستان امام خمینی) قرار دارند. پس از سوار شدن در ایستگاه دژبان پیاده شوید، سپس سوار اتوبوس خط 371 (میدان هفت تیر-فلکه دوم صادقیه) شوید و در ایستگاه برق آلستوم پیاده شوید. با کمی پیاده روی به سمت کوچه آقایی راد به سالن زیبایی خواهید رسید. همچنین در صورت نزدیک بودن به مترو جهاد می‌توانید از این خط مترو استفاده کنید. وارد خط 2 شده و تا صادقیه بروید. از آنجا، از طریق پایانه صادقیه-میدان ولیعصر به سمت ستارخان بروید.

با خودرو می‌توانید از طریق بزرگراه چمران به باقرخان رفته و پس از آن وارد ستارخان شوید. پس از وارد شدن به خیابان توکلی وارد آقایی راد شوید. همچنین می‌توانید از بزرگراه شهید گمنام به سمت شیخ فضل الله بروید، سپس وارد کنارگذر شیخ فضل الله شوید و مستقیم به مسیر خود ادامه دهید تا به ستارخان برسید.

خیابان کارگر

آرایشگاه در خیابان کارگر

آرایشگاه در خیابان کارگر

سالن‌های زیبایی محدوده خیابان کارگر شامل موارد زیر می‌شوند:

 • سالن زیبایی آسمان
 • ژیلا بیوتی
 • سالن آرایش و زیبایی گل جو

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از خیابان کارگر

خیابن کارگر به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است. حد فاصل میدان انقلاب تا بزرگراه حکیم شمال آن محسوب شده و از میدان انقلاب تا میدان را‌ه‌آهن بخش جنوبی آن است.

سرویس‌های حمل و نقل عمومی در خیابان کارگر به راحتی پیدا می‌شوند و شما می‌توانید با استفاده از ایستگاه‌های اتوبوس و مترو خود را به سالن زیبایی شاپرک برسانید. در محدوده کارگر جنوبی می‌توانید از ایستگاه مترو راه‌آهن یا بی آر تی‌های راه‌آهن-تجریش مسیر خود را شروع کنید و در میدان ولیعصر پیاده شوید. پس از آن در میدان ولیعصر با استفاده از اتوبوس خط 371 (هفت تیر-فلکه دوم صادقیه) که ایستگاه آن در خیابان کریمخان است خود را به ستارخان برسانید و سپس به سمت  کوچه آقایی راد پیاده حرکت کنید.

در محدوده‌ی میدان امام خمینی و میدان انقلاب هم می‌توانید از ایستگاه‌های مترو استفاده کنید، هم می‌توانید از ایستگاه اتوبوس انصاری (خط 259، پایانه معین-شهرک والفجر) در حد فاصل خیابان قزوین تا امام خمینی استفاده کنید. پس از سوار شدن در اتوبوس خط 259، در نصرت پیاده شوید. سپس سوار اتوبوس خط 372 (میدان ولیعصر-پایانه مترو صادقیه) در بلوار کشاورز شوید و در برق آلستوم پیاده شوید. در صورت استفاده از مترو باید ابتدا وارد خط 2 شده و در صادقیه پیاده شوید و از طریق اتوبوس‌های پایانه صادقیه-ولیعصر به ستارخان بروید.

حد فاصل میدان انقلاب تا خیابان فاطمی ایستگاه اتوبوس خط 372 (میدان ولیعصر-پایانه مترو صادقیه) در بلوار کشاورز قرار دارد. پس از 10 ایستگاه در تهران ویلا پیاده شوید و به سمت خیابان آقارحیمی، توکلی و در نهایت کوچه آقایی راد بروید تا به آرایشگاه برسید. در تقاطع دکتر فاطمی می‌توانید از طریق ایستگاه‌های اتوبوس خط 371 (هفت تیر-فلکه دوم صادقیه) به سمت ستارخان بروید. در کارگر شمالی، ایستگاه‌های اتوبوس خط 259 (شهرک والفجر-پایانه معین) قرار دارند که شما را تا ایستگاه اتکا می‌برند. پس از آن پیاده به سمت ایستگاه جمالزاده در خیابان فاطمی بروید. با اتوبوس خط 371 خود را به ستارخان برسانید.

با خودرو اگر در قسمت کارگر جنوبی هستید، ابتدا به سمت خیابان امام خمینی حرکت کنید و وارد بزرگراه یادگار امام شوید. بزرگراه یادگار امام را به سمت شمال بروید و وارد کنارگذر شیخ فضل الله شوید. مستقیم به مسیر خود ادامه داده تا به ستارخان برسید. در کارگر شمالی می‌توانید از طریق بزرگراه‌های حکیم و گمنام وارد شیخ فضل الله شوید. سپس شیخ فضل الله را به سمت ستارخان بروید تا به آرایشگاه برسید.

خیابان اسکندری

بهترین سالن زیبایی در خیابان اسکندری

بهترین سالن زیبایی در خیابان اسکندری

آرایشگاه‌های فعال در خیابان اسکندری عبارت اند از:

 • سالن زیبایی رها
 • سالن زیبایی s beauty
 • سالن زیبایی گیل بانو

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از خیابان اسکندری

خیابان اسکندری به موازات خیابان توحید و بزرگراه نواب قرار دارد. از خیابان آزادی تا میرخانی قسمت شمالی آن محسوب شده و از خیابان آزادی به پایین قسمت جنوبی آن را تشکیل می‌دهد.

در اسکندری جنوبی ایستگاه اتوبوس شکوفه که کمی پایین‌تر از خیابان شکوفه قرار دارد می‌تواند مبدا شما برای حرکت به سمت آرایشگاه باشد. پس از سوار شدن در ایستگاه دکتر قریب پیاده شوید. سپس به سمت ایستگاه جمالزاده که در خیابان جمالزاده قرار دارد بروید. پس از 7 ایستگاه در تهران ویلا پیاده شوید و ادامه‌ی مسیر را تا سالن زیبایی شاپرک که در کوچه آقایی راد قرار دارد پیاده طی کنید.

همچنین می‌توانید از ایستگاه‌های متروی رودکی (در خیابان امام خمینی) و نواب (تقاطع آذربایجان) هم برای شروع مسیر خود استفاده کنید. بدین ترتیب که ابتدا وارد خط 2 شده و به سمت صادقیه بروید. در صادقیه از طریق اتوبوس‌های پایانه به ستارخان بروید. یا می‌توانید در ایستگاه مدافعان سلامت (خط 7 مترو) پیاده شده و با کمی پیاده‌روی به ستارخان بروید و از آنجا با یک تاکسی به سمت آرایشگاه بروید.

در اسکندری شمالی هم می‌توانید با کمی پیاده روی خود را به ستارخان رسانده و از طریق تاکسی به سمت پل ستارخان بروید و وارد خیابان توکلی و در نهایت کوچه آقایی راد شوید.

اگر قصد دارید با خودروی شخصی به آرایشگاه بروید ابتدا وارد خیابان توحید شوید. سپس وارد ستارخان شوید. دوربرگردان را دور بزنید و وارد خیابان نهم شوید. سپس خیابان‌های فلاحت پور، حبیب الله، اصلانی، پارسائیان، دهقان و توکلی را به ترتیب پشت سر بگذارید و وارد کوچه آقایی راد شوید.

بلوار کشاورز

بهترین سالن زیبایی در بلوار کشاورز

بهترین سالن زیبایی در بلوار کشاورز

از آرایشگاه‌های محدوده بلوار کشاورز می‌توان سالن‌های زیبایی زیر را نام برد:

 • سالن زیبایی ستاره
 • سالن زیبایی بانو لشگری
 • سالن زیبایی فریبا

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از بلوار کشاورز

بلوار کشاورز که از میدان ولیعصر تا خیابان دکتر قریب ادامه دارد به خیابان‌های ولیعصر، فلسطین، حجاب و کارگر شمالی دسترسی دارد.

در بلوار کشاورز می‌توانید از ایستگاه‌های اتوبوس خطوط 371 (میدان هفت تیر-فلکه دوم صادقیه) یا 372 (میدان ولیعصر-پایانه مترو صادقیه) استفاده کنید. پس از سوار شدن در ایستگاه برق آلستوم پیاده شوید و به سمت کوچه آقایی راد که پایین‌تر از خیابان توکلی قرار دارد بروید تا به سالن زیبایی برسید. همچنین می‌توانید از ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر هم استفاده کنید. در صادقیه پیاده شوید و با استفاده از اتوبوس‌های پایانه به ستارخان بروید.

اگر هم قصد دارید با خودرو به سالن زیبایی بروید، ابتدا از بلوار کشاورز به سمت غرب حرکت کنید. وارد خیابان کارگر شمالی شده سپس وارد خیابان نصرت شوید. مستقیم به مسیر خود ادامه دهید و وارد ستارخان شوید. نرسیده به نیایش دوربرگردان را دور بزنید و وارد خیابان نهم شوید. سپس خیابان‌های فلاحت پور، حبیب الله، اصلانی، پارسائیان، دهقان و توکلی را به ترتیب پیش بروید و وارد آقایی راد شوید.

ارتباط با سالن زیبایی شاپرک

مقالات مرتبط

تماس با ما