بهترین سالن زیبایی در خیابان آزادی، جمهوری و آذربایجان

کیفیت و استفاده از جدیدترین و موثرترین تکنیک‌های روز آرایشی دنیا همیشه اولویت اصلی سالن زیبایی شاپرک بوده است. آرایشگران ما با به کارگیری روش‌های مدرن احیا همچون بوتاکس مو، پروتئین تراپی و کراتین مو سلامت و درخشندگی موهای شما را تضمین می‌کنند و همچنین با بهترین روش‌های‌ لایت و رنگ مو همانند بالیاژ، آمبره و سامبره، جلوه زیباتری به موهایتان می‌دهند. بنابراین اگر به دنبال خدمات با کیفیت آرایشی هستید و قصد دارید تغییراتی در ظاهرتان ایجاد کنید، سالن زیبایی شاپرک، یکی از بهترین سالن‌های زیبایی در غرب تهران، محله ستارخان، در کنار شماست تا بهترین‌ها را در اختیار شما بگذارد.

خدمات آرایشی سالن زیبایی شاپرک

اگر به دنبال خدمات زیبایی و مراقبتی هستید، لطفا لیست خدمات ما را با دقت مطالعه نمایید:

و ده‌ها خدمات دیگر.

اگر به دنبال سرویس آرایشی یا مراقبتی خاصی هستید که آن را در لیست بالا نیافتید، خواهشمندیم تا با شماره تلفن‌های ما تماس بگیرید.

آدرس و راه‌های ارتباطی با سالن زیبایی شاپرک

ستارخان، خیابان برادران توکلی، کوچه آقایی راد، پلاک ۲۱ واحد

خیابان آزادی

سالن‌های زیبایی در خیابان آزادی

سالن‌های زیبایی در خیابان آزادی

سالن‌های زیبایی در خیابان آزادی عبارتند از:

  • آرایشگاه رومینا بیوتی
  • سالن زیبایی مهدیس حسینی

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از خیابان آزادی

خیابان آزادی خیابانی طولانی است که از میدان آزادی تا میدان انقلاب امتداد پیدا می‌کند و به بزرگراه یادگار امام نیز دسترسی دارد. خیابان‌های مهمی که در این محدوده قرار دارند شامل حبیب الله، بهبودی و تیموری هستند.

برای رفتن به آرایشگاه از خیابان آزادی چند گزینه در دسترس شماست. نزدیک میدان انقلاب می‌توانید از طریق مترو میدان انقلاب خود را به صادقیه (خط 2) برسانید. سپس از طریق اتوبوس‌های پایانه (صادقیه-میدان ولیعصر) به ستارخان بروید و از آنجا پیاده ادامه مسیر را طی کنید. اگر به خیابان توحید نزدیک‌تر هستید می‌توانید از مترو توحید نیز استفاده کنید یا از ایستگاه اتوبوس چهارراه توحید، خط 273 (پایانه کاوه-شهرک ژاندارمری) مسیر خود را شروع کنید و در باقرخان پیاده شوید. سپس سوار اتوبوس خط 371 (هفت تیر-فلکه دوم صادقیه) شده و در برق آلستوم پیاده شوید. باقی مسیر را تا سالن زیبایی می‌توانید پیاده طی کنید. دیگر ایستگاه‌های مترو از خیابان توحید تا میدان آزادی شامل ایستگاه‌های مترو شادمان، حبیب الله و استاد معین هستند، که می‌توانید از این طریق هم مانند مسیر اول به آرایشگاه برسید.

با توجه به نزدیک بودن بزرگراه یادگار امام به میدان آزادی و خیابان آزادی، می‌توان از این طریق با خودرو به سمت سالن زیبایی حرکت کنید. بدین ترتیب که ابتدا وارد بزرگراه یادگار امام شده و به سمت شمال حرکت کنید و بعد وارد کنارگذر شیخ فضل الله شوید. از آنجا به سمت ستارخان حرکت کنید و وارد خیابان توکلی و سپس کوچه آقایی راد شوید تا به مقصد خود برسید.

خیابان جمهوری

سالن‌های زیبایی در خیابان جمهوری

سالن‌های زیبایی در خیابان جمهوری

سالن‌های زیبایی فعال در خیابان جمهوری عبارتند از:

  • سالن زیبایی بانوی ایرانی
  • سالن زیبایی زهرا حیدری
  • سالن مریم رضاپور

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از خیابان جمهوری

خیابان جمهوری در مرکز تهران و حد فاصل خیابان رودکی تا میدان بهارستان قرار دارد.

می‌توانید برای رفتن به سالن زیبایی در این محدوده از ایستگاه‌های مترو ملت و بهارستان استفاده کنید و تا مترو صادقیه پیش بروید. سپس از طریق اتوبوس‌های پایانه مترو صادقیه-میدان ولیعصر خود را به ایستگاه برق آلستوم، نزدیک‌ترین ایستگاه به آرایشگاه برسانید و با کمی پیاده‌روی به سمت کوچه آقایی راد به سالن زیبایی خواهید رسید. اتوبوس‌های خط 310 (پایانه شهید براری-میدان ولیعصر) نیز دیگر مسیر رفتن به آرایشگاه هستند. این ایستگاه‌ها بین خیابان دانشگاه تا فردوسی قرار دارند. پس از سوار شدن در ایستگاه وصال پیاده شوید. سپس سوار اتوبوس خط 371 (هفت تیر-فلکه دوم صادقیه) شوید و در ایستگاه برق آلستوم پیاده شوید. در صورتی که در محدوده‌ی میدان جمهوری هستید می‌توانید از ایستگاه مترو جمهوری نیز استفاده کنید.

بهترین مسیر با خودرو برای رفتن به آرایشگاه در محدوده خیابان جمهوری، رفتن به سمت خیابان آزادی و سپس بزرگراه یادگار امام است. در ادامه مسیر به سمت شمال حرکت کنید  و وارد کنارگذر شیخ فضل الله شوید. مسیر خود را ادامه دهید تا وارد ستارخان شوید. سپس خیابان توکلی را به سمت پایین بروید و وارد آقایی راد شوید.

خیابان آذربایجان

سالن های زیبایی در خیابان آذربایجان

سالن های زیبایی در خیابان آذربایجان

از سالن‌های زیبایی در خیابان آذربایجان می‌توان آرایشگاه‌های زیر را نام برد:

  • سالن زیبایی مریم اکبری
  • سالن فرحناز
  • سالن زیبایی الین

دسترسی به آرایشگاه شاپرک از خیابان آذربایجان

خیابان آذربایجان از سمت شرق آن که خیابان ولیعصر قرار دارد تا خیابان آزادی ادامه دارد. دسترسی‌های مهم این خیابان شامل خیابان کارگر، خیابان رودکی و بزرگراه نواب هستند.

اگر نزدیک خیابان ولیعصر هستید می‌توانید از خطوط BRT آن استفاده کرده و خود را به میدان ولیعصر برسانید. در میدان ولیعصر به سمت بلوار کشاورز بروید و از طریق اتوبوس خط 371 (هفت تیر-فلکه دوم صادقیه) به سمت ستارخان بروید و در نهایت در ایستگاه تهران ویلا پیاده شده و ادامه مسیر را تا آرایشگاه پیاده طی کنید. کمی پایین‌تر از خیابان آذربایجان شرقی در خیابان دانشگاه جنگ، ایستگاه مترو میدان حر قرار دارد. پس از سوار شدن وارد خط 2 شده و به سمت مترو صادقیه بروید. سپس از طریق اتوبوس‌های پایانه مترو صادقیه-میدان ولیعصر خود را به پل ستارخان برسانید و ادامه مسیر را تا آرایشگاه پیاده طی کنید.

در محدوده‌ی اسکندری جنوبی نیز می‌توانید از اتوبوس خط 275 (پایانه معین-بیمارستان امام خمینی) استفاده کنید. در ایستگاه دکتر قریب پیاده شوید. سپس به سمت ایستگاه جمالزاده حرکت کنید و سوار اتوبوس خط 371 (هفت تیر-فلکه دوم صادقیه) شوید و در ایستگاه برق آلستوم پیاده شوید. در قسمت غربی آذربایجان ایستگاه‌های مترو نواب (نزدیک بزرگراه نواب) و شادمان (در خیابان آزادی) قرار دارند که از طریق هرکدام می‌توانید خود را به پایانه صادقیه برسانید و از آنجا از طریق اتوبوس‌های پایانه (خط 371) به سمت ستارخان بروید و در ایستگاه برق آلستوم پیاده شوید.

از طریق خودرو ابتدا به سمت میدان جمهوری اسلامی رفته سپس وارد بزرگراه نواب شوید. به سمت شمال مسیر خود را ادامه دهید تا به ستارخان برسید. ستارخان را به سمت غرب حرکت کنید و اولین دوربرگردان را دور بزنید. ادامه مسیر را در خیابان‌های نهم، فلاحت پور، حبیب الله، اصلانی، پارسائیان، دهقان و توکلی طی کنید تا وارد آقایی راد جایی که آرایشگاه قرار دارد شوید.

ارتباط با سالن زیبایی شاپرک

مقالات مرتبط

تماس با ما