آرایشگاه در آیت الله کاشانی، فردوس، اشرفی اصفهانی، جناح و اباذر

ارائه خدمات بر پایه جدیدترین و مدرن ترین خدمات روز دنیا همواره یکی از ارزنده ترین ویژگی‌های یک سالن آرایشی است. سالن زیبایی شاپرک واقع در محله ستارخان، توانسته تا با ارائه انواع خدمات مراقبتی و آرایشی رضایتمندی مشتریان خویش را به دست آورد. سالن شاپرک انواع تکنیک‌های جدید رنگ مو، هایلایت و دکلره بدون سوختگی و همچنین خدمات احیا و صافی مو با کراتین را ارائه می‌دهد. مدل‌ها و مشتریان ما همواره از نتایج به دست آمده و ماندگاری خدمات ما رضایت کامل داشته‌اند و دوباره به سالن ما مراجعه نمودند. این بار امیدواریم تا شما را در سالن زیبایی خود ببینیم، بنابراین دسترسی دقیق از محلات غرب تهران را برایتان آماده کرده‌ایم تا بدون دردسر و دغدغه با سرعت و راحتی به سالن ما برسید.

خدمات سالن زیبایی شاپرک

خدمات سالن زیبایی شاپرک به شرح زیر می‌باشد :

و دیگر خدمات مراقبتی و آرایشی برای شما عزیزان همراه.

آدرس و راه های ارتباطی با سالن زیبایی شاپرک

ستارخان، خیابان برادران توکلی، کوچه آقایی راد، پلاک ۲۱ واحد

بلوار آیت الله کاشانی

سالن زیبایی در آیت الله کاشانی

 

سالن زیبایی در آیت الله کاشانی

دیگر سالن‌های زیبایی در بلوار آیت الله کاشانی عبارتند از:

 • سالن زیبایی غزاله مروجی
 • سالن لوندر
 • سالن زیبایی گلاریس

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از بلوار آیت الله کاشانی

بلوار آیت الله کاشانی از خیابان‌های اصلی غرب تهران می‌باشد و به بزرگراه‌های زیادی از جمله ستاری، حکیم، باکری، جناح و علامه جعفری دسترسی دارد.

از سمت غرب بلوار تا فلکه دوم صادقیه ایستگاه‌های اتوبوس زیادی هستند. اگر خیلی از فلکه دوم صادقیه دور هستید ابتدا باید خود را به  فلکه دوم صادقیه برسانید سپس با یک خط اتوبوس دیگر در فلکه دوم به سمت ستارخان بروید. با خودروی شخصی هم می‌توانید از طریق هر یک از بزرگراه‌های ستاری، باکری، حکیم وارد شیخ فضل الله شده سپس به سمت ستارخان مسیر خود را ادامه دهید. سپس وارد توکلی و آقایی راد شوید تا به سالن زیبایی برسید.

بلوار فردوس

سالن زیبایی در بلوار فردوس

سالن زیبایی دربلوار فردوس

سالن‌های زیبایی در بلوار فردوس عبارتند از:

 • سالن زیبایی لی لی داورپناه
 • کلینیک زیبایی الماس غرب
 • سالن زیبایی ناربلا

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک

بلوار فردوس در قلب محله فردوس قرار دارد و بزرگراه ستاری را به بلوار آیت الله کاشانی متصل می‌کند. در صورتی که نزدیک بزرگراه ستاری هستید ابتدا باید با اتوبوس خط 322 (ایستگاه فردوس) به  سمت فلکه دوم بروید و از آنجا دوباره سوار اتوبوس خط 371 شوید تا به ستارخان برسید. ادامه‌ی مسیر را تا آرایشگاه با کمی پیاده روی می‌توانید طی کنید. اگر هم به محدوده فلکه دوم نزدیک تر هستید نیازی به عوض کردن مسیر ندارید و با همان اتوبوس ایستگاه فلکه دوم می‌توانید تا ستارخان پیش بروید.

برای رفتن به آرایشگاه از طریق خودرو مسیر مستقیمی در پیش دارید. کافیست وارد ستارخان شده و به سمت شرق مسیر خود را ادامه دهید تا به خیابان توکلی می‌رسید. از خیابان توکلی وارد آقایی راد شوید تا سالن زیبایی را مقابل خود ببینید.

بزرگراه اشرفی اصفهانی

سالن زیبایی در اشرفی اصفهانی

سالن زیبایی در اشرفی اصفهانی

سالن زیبایی در اشرفی اصفهانی:

 • سالن زیبایی شقایق
 • سالن زیبایی سولماز رئیسی
 • سالن آرایشی و زیبایی رِینا

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک

بزرگراه اشرفی اصفهانی از بزرگراه‌های مهم غرب تهران است که از فلکه دوم صادقیه تا بلوار سیمون بولیوار ادامه دارد. برای رفتن به سالن زیبایی شاپرک در این محدوده چند مسیر مختلف را می‌توانید استفاده کنید که در ادامه بررسی می‌کنیم.  این بزرگراه ایستگاه‌های اتوبوس BRT زیادی دارد. این ایستگاه‌ها شما را تا فلکه دوم صادقیه می‌رسانند. پس از آن سوار اتوبوس خط 371  (ایستگاه فلکه دوم صادقیه) شوید و در ایستگاه پل ستارخان پیاده شوید و باقی مسیر را تا سالن زیبایی پیاده طی کنید. در صورت نزدیکی به بلوار مرزداران می‌توانید از ایستگاه اتوبوس خط 290 (مترو صادقیه-میدان صنعت) استفاده کنید. پس از سوار شدن در ایستگاه ستارخان پیاده شوید.

همچنین می‌توانید از ایستگاه مترو اشرفی اصفهانی هم استفاده کنید. به این صورت که ابتدا خود را به صادقیه (خط 2) برسانید. سپس از طریق اتوبوس‌های پایانه صادقیه به سمت ستارخان بروید.

در صورتی که می‌خواهید از خودرو برای رفتن به آرایشگاه استفاده کنید، ابتدا وارد یادگار امام جنوب شده، سپس به سمت شیخ فضل الله بروید. از کنار گذر شیخ فضل الله به حرکت خود ادامه دهید تا به ستارخان می‌رسید. از آنجا وارد توکلی سپس آقایی راد شوید.

بزرگراه جناح

سالن زیبایی در بزرگراه جناح

سالن زیبایی در بزرگراه جناح

سالن‌های زیبایی در نزدیکی بزرگراه جناح:

 • سالن زیبایی هنا
 • سالن زیبایی الیها
 • آرایشگاه نیلوفر آبی

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک

بزرگراه جناح از ضلع شمالی میدان آزادی شروع می‌شود و در فلکه دوم صادقیه به پایان می‌رسد. دسترسی به سالن زیبایی شاپرک از این بزرگراه با توجه به موقعیتتان چند مسیر دارد. در محدوده‌ی میدان آزادی می‎توانید با اتوبوس خط 355 (پایانه آزادی-میدان هفت تیر) خود را به ستارخان برسانید. در قسمت شمالی این بزرگراه اتوبوس‌های خط 371 و 372 در نزدیکی فلکه دوم هستند که شما را به ستارخان می‌رسانند.

با خودرو چه در جناح شمال باشید چه در جنوب، بهترین مسیر برای رفتن به آرایشگاه از طریق بزرگراه شیخ فضل الله است. پس از اینکه وارد بزرگراه شدید به کنارگذر شیخ فضل الله بروید و مستقیم به مسیر خود ادامه دهید تا به ستارخان برسید.

بلوار اباذر

سالن زیبایی در بلوار اباذر

سالن زیبایی در بلوار اباذر

سالن‌های زیبایی در بلوار اباذر عبارتند از:

 • سالن زیبایی مارال
 • سالن زیبایی ژینو تهران
 • سالن زیبایی پیرایه‌ها

دسترسی به سالن زیبایی شاپرک

بلوار اباذر جزو معابر اصلی محله اباذر می‌باشد و از طریق آن می‌توان به بزرگراه آیت الله کاشانی و بزرگراه حکیم دسترسی داشت. اگر می‌خواهید با حمل و نقل عمومی خود را به آرایشگاه شاپرک برسانید باید دو خط اتوبوس سوار شوید. ابتدا در بلوار اباذر سوار اتوبوس خط 816 (باغ فیض-مترو صادقیه) شوید و در ایستگاه شکوفه‌های انقلاب پیاده شوید. سپس سوار اتوبوس خط 372 (پایانه مترو صادقیه-میدان ولیعصر) شوید و در پل ستارخان پیاده شوید.

با خودرو هم ابتدا به بزرگراه حکیم بروید، سپس وارد یادگار امام شوید و به سمت جنوب حرکت کنید. پس از آن وارد شیخ فضل الله شوید و به سمت ستارخان مسیر خود را ادامه دهید.

ارتباط با سالن زیبایی شاپرک

مقالات مرتبط

دکلره بدون آسیب و سوختگی مو
زیبایی و خدمات مو

دکلره بدون آسیب و سوختگی مو

داشتن موهای بلوند پلاتینی سالهاست طرفدارانی زیادی دارد. با این حال، بسیاری از افراد هنوز جسارت استفاده از این رنگ مو را ندارد. در این

مطالعه»
تماس با ما